Reklam

Ruhun Duymaz Shqip

Shiko Ruhun Duymaz

Overview
Ruhun Duymaz Onur Karasu (Şükrü Özyıldız) është një agjent i suksesshëm i inteligjencës, i cili u gradua në krye të departamentit në moshë të re dhe ka qenë pas Civan Koral (Tuğrul Tülek), pronari i kompanisë më të madhe të bizhuterive në Turqi, për një kohë. Civan, i cili përdor Koral Mücevherat si front për punën e tij të pistë, është përfaqësuesi turk i një organizate kriminale. Onur, i cili mendon se Civan mban dokumente për aktivitetet e tij të paligjshme në kasafortën e shtëpisë së tij, bëhet i dashuruar me motrën e Civanit, Hilal (Aslı Sümen) në mënyrë që të mund të hyjë dhe të dalë nga shtëpia. Kur mëson se Civani do të vendoset jashtë vendit, Onur merr një vendim të papritur për t'i propozuar Hilalit për të marrë dokumentet pa e humbur. Plani i tij është të hapë kasafortën në ditën e fejesës dhe të arrestojë Civanin, i cili ndodhet aty për fejesën e vëllait të tij. Ajo që ai nuk mori parasysh ishte; Shoku i ngushtë i Hilalit është Ece (Burcu Özberk). Ndërsa përpiqej të kuptonte se çfarë po bën Ece Onur; Duke u kapur nga Onur do t'i kthejë planet e tij përmbys. Onur dhe Ece; Dy të kundërta polare, si nata dhe dita, do të duhet të punojnë së bashku në një mënyrë që nuk e duan kurrë. Zhanri: KOMEDI ROMANTIKE KOMPANIA PRODHUESE: O3 MEDYA PRODHUESI: SANER AYAR DREJTOR: AYTAÇ ÇİÇEK Skenaristi: AYŞE ÜNER KUTLU
Ruhun Duymaz seriale shqip
seriale turke
seriale turke me titra shqip
ruhun duymaz shqip
seriale turke shqip
ruhun duymaz me titra shqip
Comments
The comment field is only for members. Login, Register
    Close