Reklam

Annenin sirridir cocuk Shqip

Shiko Annenin sirridir cocuk

Overview
Annenin sirridir cocuk : Fëmija është sekreti i nënës suaj, nënshkruar nga NTC Medya, episodi i parë u publikua më 6 Prill 2022, me regji nga Müge Uğurlar, me shkrim nga Makbule Kosif, Gülsev Karagöz dhe Okan Başar Bahar, me aktorë İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci, Engin Öztürk. dhe Olgun Toker Është një serial televiziv turk i tipit dramë i ndarë nga . Seriali përfundoi me episodin e tij të 11-të, i cili u transmetua më 15 qershor 2022.
Annenin sirridir cocuk shiko seriale
seriale turke
me titra shqip
gjitha serialet
gjuhen Shqipe
cilat Seriale
shikoj
shikojnë
episodi i fundit
Comments
The comment field is only for members. Login, Register
    Close