Reklam

Sadakatsiz Shqip

Shiko Sadakatsiz

Overview
Sadakatsiz, nënshkruar nga Medyapım dhe Mednova, episodi i parë u publikua më 7 tetor 2020, me regji nga Neslihan Yeşilyurt, skenari u shkrua nga Kemal Hamamcıoğlu dhe Dilara Pamuk në sezonin e parë, dhe që nga sezoni i dytë, Arzu Daştan Mutlu, Mustafa. Kuarteti Mutlu, Gamze Arslan dhe Nuriye Bilici Është një serial televiziv i prodhuar nga Turqia në zhanrin e dramës dhe thriller psikologjik i shkruar nga.[1] Është përshtatur nga seriali britanik Doctor Foster.[2] Cansu Dere, Caner Cindoruk dhe Melis Sezen ndajnë rolet kryesore. Seriali, i cili përbëhej nga 2 sezone, përfundoi me episodin e tij të 60-të të publikuar më 25 maj 2022.
Sadakatsiz shiko seriale
seriale turke
me titra shqip
Sadakatsiz gjitha serialet
gjuhen Shqipe
Sadakatsiz cilat Seriale
Sadakatsiz shikoj
shikojnë
Sadakatsiz episodi i fundit
Comments
The comment field is only for members. Login, Register
    Close