Reklam

Kara Tahta Shqip

Shiko Kara Tahta

Overview
Kara Tahta Dërrasa e zezë është një dramë televizive e prodhuar nga ÜS Production, episodi i parë i së cilës u transmetua më 30 mars 2022, me regji nga Ender Mıhlar, shkruar nga Erkan Birgören, Tuna Görgün dhe Betül Yağsağan, dhe me Furkan Andıç dhe Miray Daner. seri. Seriali përfundoi me episodin e tij të 20-të të publikuar më 31 gusht 2022.
Kara Tahta shiko seriale
seriale turke
me titra shqip
gjitha serialet
gjuhen Shqipe
cilat Seriale
shikoj
Kara Tahta shikojnë
Kara Tahta episodi i fundit
Comments
The comment field is only for members. Login, Register
    Close