Reklam

Askin tarifi Shqip

Shiko Askin tarifi

Overview
Askin tarifi është një serial televiziv dramë dhe komedi romantike turke i nënshkruar nga NTC Medya, episodi i parë i të cilit u transmetua më 7 qershor 2021. Kadir Doğulu dhe Serra Arıtürk janë në rolet kryesore në serial. Seriali përfundoi me episodin e tij të 13-të, i cili u transmetua më 6 shtator 2021. Udhëtimi i furishëm i Firatit e tërheq zvarrë në një restorant francez. Fırat Karasu (Kadir Doğulu), i cili ishte një kuzhinier i mirë në kuzhinën franceze në të kaluarën, rifiton kuzhinën që e ka pasion; Ai takon dashurinë e vërtetë falë bukuroshes Naz Soyluer (Serra Arıtürk), pronare e restorantit.
Askin tarifi shiko seriale
seriale turke
Askin tarifi me titra shqip
gjitha serialetAskin tarifi
shikoj
shikojnë
Askin tarifi episodi i fundit
Comments
The comment field is only for members. Login, Register
    Close