Reklam

Gizli Sakli Shqip

Shiko Gizli Sakli

Overview
I fshehtë (turqisht: Gizli Saklı) është një serial televiziv turk i vitit 2022 në zhanrin e detektivit, melodramës, komedisë romantike, krijuar nga No Dokuz Productions. Luajnë: Halit Ozgur Sary, Sinem Unsal. Seriali i parë u transmetua më 8 qershor 2022. Seriali ka 1 sezon. Përfundoi me episodin 8, i cili u transmetua më 3 gusht 2022. Regjisor i serialit është Sahin Altug. Skenari i serialit është Sahin Altug. Naz sapo ka mbaruar akademinë e policisë dhe jeton me nënën dhe dajën e saj. Policia dëshiron të arrestojë një bos mafioz, kështu që Naz dhe polici Pamir dërgohen të fshehtë në këtë mision sekret. Të rinjtë, duke u shtirur si të sapomartuar, hyjnë në shtëpinë e një mafioz dhe përpiqen të fitojnë besimin e Tarik Kosuoglu për ta dërguar në gjykatë.
Gizli Sakli shiko seriale
seriale turke
Gizli Sakli me titra shqip
Gizli Sakli gjitha serialet
shikoj
Gizli Sakli shikojnë
Gizli Sakli episodi i fundit
Comments
The comment field is only for members. Login, Register
    Close