Reklam

Ferhat ile Sirin Shqip

Shiko Ferhat ile Sirin

Overview
Ferhat ile Sirin është një serial televiziv dramatik turk i nënshkruar nga O3 Medya, episodi i parë i të cilit u transmetua më 22 nëntor 2019, me regji të Mehmet Ada Öztekin dhe skenar të Savaş Korkmaz. Historia e Ferhatit dhe Şirinit, të cilët po përpiqen të kapërcejnë pengesat përpara një historie dashurie në përrallë, tregohet nga një këndvështrim modern. Seriali u anulua me episodin e tij të 6 të publikuar më 27 dhjetor 2019.
Ferhat ile Sirin shiko seriale
seriale turke
Ferhat ile Sirin me titra shqip
Ferhat ile Sirin gjitha serialet
Ferhat ile Sirin shikoj
Ferhat ile Sirin shikojnë
Ferhat ile Sirin episodi i fundit
Comments
The comment field is only for members. Login, Register
    Close