Reklam

Oglum Shqip

Shiko Oglum

Overview
Djali im (turqisht: Oğlum) është një serial televiziv psikologjik dhe dramatik turk i vitit 2022 i krijuar nga Ay Yapım. Luajnë Songyul Oden, Nihal Yalchyn, Janan Erguder, Timur Akar, Feyaz Duman, Serhat Teoman. Kubilay Aka. Seriali i parë u transmetua më 9 shkurt 2022. Seriali ka 1 sezon. Përfundoi me episodin 15, i cili u transmetua më 25 maj 2022. Regjisori i serialit është Gekchen Usta. Skenaristët e serialit - Hurer Ebeoglu, Sevgi Yilmaz. Seriali do të tregojë historinë e pazakontë të jetës së dy djemve. Njëri prej tyre është gjashtë vjeç, dhe tjetri së fundmi ka mbushur dymbëdhjetë. Për më tepër, heronjtë ishin nga botë krejtësisht të ndryshme për sa i përket pasurisë materiale. Njëri prej tyre jeton në një familje të varfër dhe tjetri është shumë më me fat, sepse ka lindur dhe është rritur nga prindër të pasur. Do të jetë një histori e mrekullueshme me plot emocione. Djemtë tashmë ishin takuar në internet, por fati i bashkoi në jetën reale. Ngjarjet kryesore të serialit do të zhvillohen në territorin e spitalit. Njohja dhe takimi me personazhet kryesore do të jetë një ngjarje fatale për ta. Pavarësisht se janë ende mjaft fëmijë, ata duhet të përballen me disa vështirësi në jetën e tyre. Demet është një e re që prej shumë vitesh punon me fëmijët dhe me profesion është psikoterapiste. Me kalimin e viteve, heroina duhej të shihte shumë. Vetëm këta klientë do ta bëjnë atë ta shikojë këtë jetë nga një kënd krejtësisht tjetër.
Oglum shiko seriale
seriale turke
Oglum me titra shqip
Oglum gjitha serialet
Djali im shikoj
shikojnë
Djali im episodi i fundit
Comments
The comment field is only for members. Login, Register
    Close